REFERENCE

Aneta Podzimková

V září jsem u Vás absolvovala kurz základu focení se zrcadlovkou. Byl to můj druhý kurz (první jsem byla u někoho jiného). Jelikož během práce se zrcadlovkou přeci jen vyplynou ještě dotazy a nesrovnalosti,bylo mi ve specializované prodejně Nikonu v Hradci Králové doporučeno navštívit ten Váš. Vše jsem si ujasnila a nyní uz je to hračka. Během dopoledne proběhla teorie a po obědě názorná ukázka teorie v praxi (reálné situace v městských ulicich). Bylo super, že jsme si mohli vyzkoušet různé objektivy k našemu fotoaparátu (pouze pro Nikon). Jediné co bych doporučila, pokud přijde úplný začátečník více vysvětlení ohledně funkcí a tlačítek na fotoaparátu. Ale za mě významný přínos. Děkuji.

Marcel Ambruzs

Michal je profesionální fotograf s neotřelými nápady a tak vypadají i kurzy, které dělá v Kodaku v Hradci Králové. Obdivuji zapálenost s jakou se věnuje fotografování, které je jeho životem. Veškeré fotografie-naprostá spokojenost a dokáže i kouzla v podobě černobílých fotek. Nikdy v životě jsem nepoznal tak zajímavého, usměvavého a vstřícného člověka. Vřele doporučuji!!!

Barbora Déduchová

Kurz s Michalem byl můj druhý fotokurz. Už jsem chápala základní souvislosti a ovládání zrcadlovky. Michal ale posunul moje schopnosti ovládat zrcadlovku natolik, že jsem se do focení ještě více zamilovala a neváhala na jeho doporučení pořídit pevný objektiv, který každého zase posune dál! Skvělý individuální přístup, praktické rady zkušeného fotografa udělají i ze začatečníka jako já nadšeného a snad i pokročilejšího fotografa. Těším se na další kurz!